.

.

Lllunimon Ретро Воено Возило Модел, Класичен Железо Војска Зелена Гроздобер Занаети Колекционерски Возила Подароци за Семејството Пријатели

Lllunimon Ретро Воено Возило Модел, Класичен Железо Војска Зелена Гроздобер Занаети Колекционерски Возила Подароци

DEN 2361.60

Износ
Во продавницата.

Материјал : Железо.Карактеристики : Ретро, Рачно Изработени.Големина : 37×14.5×19.5 cm / 14.56×5.7×7.67 inch.Net тежина : 1.8 kg / 3.96 lb.Подароци : Совршен родендени, годишнини, Божиќни подароци.Употреба : Дом, бар, кафуле, декорација, фотографија реквизити.Материјал : Iron Features : Ретро, Handmade Size : 37×14.5×19.5 cm / 14.56×5.7×7.67 inch Net тежина : 1.8 kg / 3.96 lb Gifts : Совршен родендени, годишнини, Божиќ gifts Use : Дом, бар, кафуле, декорација, фотографија props Package вклучува : 1 × Ретро воено возило model Notes : 1. Ве молиме овозможи 1-2 см се разликува поради прирачник за мерење.2. Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите