.

.

Еко Кадифен Коноп/Органски Една Големина Пелена, Коноп Insert (Сирена)

Еко Кадифен Коноп/Органски Една Големина Пелена, Коноп Insert (Сирена)

DEN 312.00

Износ
Во продавницата.

Кашмир Бебе Еко Кадифен Коноп/Органски Памук Една Големина Џеб Крпа Пелени имаат водоотпорен покрие ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИ : се Вклопува 15 месеци - Медиокритет Обука.Работа слично и во сите крпа пелена брендови, Со повеќе absorptive слоеви надолу на центар, Направи индексирање ГОЛЕМИ : во дремење и спиење.Промовирање на здрав раст и развој, да Има течење на системот на заштита, Безбедно против деликатна кожа.Вклучува : 1 Пелена & 1 Вметнете - 1 Size Мали.Вметнете дополнителни големини може да се купат во листата.ПОСЕТА на ЦЕЛАТА ПРОДАВНИЦА СЕГА : да токму под Купи Сега Копчето Изберете "Бродови & Продаваат од страна на Платно Пелена на Големо".Потоа, изберете "Платно Пелена трговија на Големо Storefront".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите