.

.

Алуминиум Легура Spacer, Колона Spacer Поддршка Ефект за Надворешна употреба

Алуминиум Легура Spacer, Колона Spacer Поддршка Ефект за Надворешна употреба

DEN 388.80

Износ
Во продавницата.

Се користи како idler или лого вратило, добра компатибилност и practicability, како и широк спектар на апликации. 3-5мм долги колони може да се користи како сврзувачки елементи во простори со мали делови или мали растојанија.Столбови со должина од 6-7mm може да се користи за да се зголеми структурната ригидност помеѓу паралелни плочи (сврзувачки елементи на аглите) или простори со мали пропусти.Поправи делови заедно и да играат дополнителни структурни поддршка улога, на комбиниран ефект е подобро.Столбовите може да се користи за да се одвои простор на објектот, кој има добра поддршка ефект.Предмет Тип : Round Standoff3501 Series Material : Алуминиум Легура : Anodized Purpose : Space Поделба, структурна поддршка, бунари се користи како idler или лого.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите