.

.

НОВИ LON0167 М3 6+6mm Машки Женски Навој Најлон Хексадецимален ќор-сокак Spacer Завртки PCB Столб 100pcs(M3 6 + 6mm Auengewinde Најлон Хексадецимален ќор-сокак Spacer Schrauben PCB Столб 100 stcke

НОВИ LON0167 М3 6+6mm Машки Женски Навој Најлон Хексадецимален ќор-сокак Spacer Завртки PCB Столб 100pcs(M3

DEN 734.40

Износ
Во продавницата.

Име на производ : Хексадецимален ќор-сокак Spacer;Конец Кол (А) : (M3) 3мм Машки да се Женски.Машки Конец Должина(Б) : 6mm/ 0.24";Hexagon Pillar Должина(L) : 6mm/ 0.24".Хексадецимален Side Width(C) : 6mm/ 0.24";Вкупна Должина : 12mm/ 0.47".Материјали : Најлон;Боја : Црна(Материјали : Најлон; Farbe : Schwarz.Net Тежина : 26g;Пакет Содржина : 100pcs(+/-2%) x Хексадецимален ќор-сокак Spacer(Nettogewicht : 26 g; Packungsinhalt : 100 Stück (+/- 2%) x Хексадецимален Spacer.М3 6+6mm Машки Женски Навој Најлон Хексадецимален ќор-сокак Spacer Завртки PCB Столб 100pcs Nylon материјал, еден хексадецимален главата, машки женски тип на навој, и тоа е совршен за монтажа помеѓу PCB кола и машина одбори.Опис на German M3 6 + 6mm Außengewinde Најлон Хексадецимален ќор-сокак Spacer Schrauben PCB Столб 100 stücke Produktname : Хексадецимален-Abstandshalter; Gewindedurchmesser (А) : (M3) 3-mm-Stecker auf Buchse Länge des Außengewindes (Б) : 6 mm / 0,24 '; Sechseck Pillarlänge (L) : 6 mm / 0,24'Sechseckseitenbreite (C) : 6 mm / 0,24 '; Gesamtlänge : 12 mm / 0,47'Material : Најлон; Farbe : Schwarz Nettogewicht : 26 g; Packungsinhalt : 100 Stück (+/- 2%) x Хексадецимален Spacer.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите