.

.

KFidFran M3x8 Женски-Женски Хексадецимален Најлон PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло 10pcs(M3x8 weiblich-weiblich Хексадецимален Најлон PCB Плоча Abstandshalter Abstand

KFidFran M3x8 Женски-Женски Хексадецимален Најлон PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер

DEN 1072.80

Износ
Во продавницата.

√ Големина : M3x8 Женски-Женски Хексадецимален Најлон PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло 10pcs. √ Материјал : изработени од најлон, практични, издржлив и лесен за користење. √ Апликации : идеален за индустрии на комуникација, electroplating, канцелариска опрема, електроника, итн. √ Лесно да се инсталира : овие standoffs се корисни мали алатки, тие се многу лесно да го инсталирате, и донесе многу погодности на вашиот живот(√ Einfach zu installieren : Diese Abstandshalter sind nützliche kleine Werkzeuge, sind sie sehr einfach zu installieren und bringen viel Komfort во Ihr Leben. √ Пакетот вклучува : 10pcs M3x8 женски женски најлон изолација(√ Paket beinhaltet : 10 Stück M3x8 Најлон-Abstandshalter фон weiblich zu weiblich.KFid Fran M3x8 Женски-Женски Хексадецимален Најлон PCB Плоча Spacer ќор-сокак за FPV Летало Quadcopter, Компјутер & Коло 10pcs【Карактеристики】1. Овие standoffs се направени од најлон кој силна, anticorrosive, компактен и пренослив, издржлив материјал за долго време use2. Договор со стандардизирани метрички систем.А просечната грешка е помалку од 0.01 mm.На завртката темата е доста остра и прецизна.Точни димензии прави вашата инсталација или поправка easier Description во German M3x8 weiblich-weiblich Хексадецимален Најлон PCB Плоча Abstandshalter Abstand für FPV Летало Quadcopter, Компјутер u0026 Platine 10 Stück√ Größe : M3x8 weiblich-weiblich Хексадецимален Најлон PCB Плоча Spacer Abstandshalter für FPV Летало Quadcopter, Компјутер u0026 Platine 10 Stück√ Материјал : ани Најлон, praktisch, langlebig und bequem zu verwenden√ Anwendungen : идеален für die Branchen Kommunikation, Galvanik, Büroausstattung, Elektronik usw.√ Einfach zu installieren : Diese Abstandshalter sind nützliche kleine Werkzeuge, sind sie sehr einfach zu installieren und bringen viel Komfort во Ihr Leben√ Paket beinhaltet : 10 Stück M3x8 Најлон-Abstandshalter фон weiblich zu weiblich.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите