.

.

Милер Пареа Специјалитет - 3 782 СС-N FLANGED КРАЈОТ - Y Тип Цедилка, Фрлија СВ Челик, 3 Во

Милер Пареа Специјалитет - 3 782 СС-N FLANGED КРАЈОТ - Y Тип Цедилка, Фрлија СВ Челик, 3 Во

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Y Strainers.Филтрација.Водовод.ВОДОВОД.Y Тип Цедилка Екипа од не ' Рѓосувачки Челик Тело Материјал Големина на Екранот .062 Во Големина 3 Во Себе Усогласување на Екранот Удар-оф Порт 1 Во NPT Макс Притисок (PSI) Парни 150 Во 565 Сте F Течности 285 На 100 Сте F.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите