.

.

Полињата за Алатка FT1000CC110 AWWA/110 Комп се Хранат Допрете Комплет, 3/4 за 1-Инчен

Полињата за Алатка FT1000CC110 AWWA/110 Комп се Хранат Допрете Комплет, 3/4 за 1-Инчен

DEN 1670.16

Износ
Во продавницата.

Сите единици се испраќаат во влијание-отпорни, компактен случај.Комплет содржи и забава задржување вежба малку, CRPD25 и две групи на забава задржување на магнети.На магнети работат добро на нодуларен железо чешми и CRPD25 малку работи на сите видови на цевки, славини.Супериорни перформанси и животот на тешки-должност Карбид Падна Школка Секачи.Компактниот дизајн, кој е посебен, независно хранат контрола за унапредување на тешки-должност шел машина во цевка, му овозможува на корисникот да лесно да се заврши допрете го користење на електрични или cordless вежба, прав агол вежба за актерите и нодуларен лив, или дури и 7/16" клуч со manual (рачно) моќ за пластика. Од компанијата почетокот, Полињата за соработници имаат измислено алатки кои постојано да стане стандардите за индустријата, вклучувајќи го и Брзо Ослободување Цевки Машина, разни алати за пластична цевка, vises, плус Шарки Секачи и Ротари секачи за голем дијаметар на цевка.Секоја машина бродови со здрав за носење.Независната се хранат контрола на напредокот на школка машина за прислушување на ПВЦ цевки како што е препорачано од страна на Уни-Бел ПВЦ Цевки Асоцијација.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите