.

.

Чикаго-Latrobe Jobber Вежба Малку Сет, High Speed Челик, Метрички, 118, Црна Оксид Заврши, Десен - 57727

Чикаго-Latrobe Jobber Вежба Малку Сет, High Speed Челик, Метрички, 118, Црна Оксид Заврши, Десен - 57727

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Објект - Jobber Вежба Малку Сет.Сечење Насока - Десната Рака.Материјал - High Speed Челик.Димензија Тип - Метрички.Број на Парчиња - 118. Пареа Стапица, Макс.Оперативен PSI 15 psi, Макс.Темп. 450 Степени F, Тело Материјал Леано Железо, Низводно PSI Спектар 15 psi, Блиску Поврзаните 3/4", NPT Влезот 3/4", NPT Штекер 3/4", NPT Порта 3/4", Диск Материјал од Нерѓосувачки Челик, Цевки за Конфигурација на Страна, Во, од Страна на Од, Примена на Пареа, Кондензат Капацитет Кг/Час 1075 Кг/Час, крај до Крај Должина 6-1/4".Specification Close Спојка : 3/4" NPT Влезот : 3/4" NPT Штекер : 3/4" NPT Порт : 3/4" Диск Материјал : не ' Рѓосувачки Челик ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Калифорнија Residents This производ може да ве изложи на хемикалии вклучувајќи Styrene, која е позната на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите