.

.

Dormer A012 High Speed Челик Jobber Вежба Малку, Соголени (Светла) Заврши со Калај Обложени Совет, Круг месо тело, 118 Степен Сплит Точка, 58 (Пакување од 10)

Dormer A012 High Speed Челик Jobber Вежба Малку, Соголени (Светла) Заврши со Калај Обложени Совет, Круг месо

DEN 120.24

Износ
Во продавницата.

Тие се направени за да се ANSI (фракционо големината) и NAS 907 тип C индустриски стандарди, кои се помогне да се обезбеди дека вежба делови од целиот свет се во согласност со истите спецификации.На месо тело со дијаметар е ист како вежба големина.0787 инчен само имаат соголени заврши и не се сплит-точка.Пресврт вежба битови се најчест тип на вежба малку се користи.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите