.

.

BlueLoong PS3 Контролор за Безжични Двојно Шок Pack 2

BlueLoong PS3 Контролор за Безжични Двојно Шок Pack 2

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

Кликнете на "Додади во Кошничка" Копчето за да се Подготви Одлична Ефтин и Добар Квалитет Подароци за Себе, Вашите Семејства или Вашите Пријатели!Купување Сега!.Гејмерите ќе се чувствуваат возбудливи и возбудливоста кога играте gunfight и велосипедски трки, итн.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Совети : Ако PS3 контролер сè уште не може да се користи кога е со електрична енергија, ве молиме да користите мала алатка како toothpick да притиснете на мала дупка на грбот на контролер за да го ресетирате тоа. Како да се поврзете контролер до конзолата?Прво, поврзување на USB кабел за полнење за 10 мин. ✔6 ОСКА - Контролорот се однесува на сите видови на PS3 игрите.И на крај, на Чекање за 1-2 мин.Забелешка : ве Молиме не користете го полначот на паметен телефон, за полнење на PS3 контролер затоа што напонот е повисок, која може да ја оштети контролер.Ситуација 2 : Поврзан со компјутер без возач.Првата светлина ќе флеш додека светлата излегувам кога полнењето е завршено.Најголемата функција на 6-оската е играта на екранот ќе се речиси синхронизирани вашите движења на телото.Некои продавачи може да се тврди дека нивните контролер има два електрични мотори, но, всушност, само една.Четири светла флеш истовремено и светлата излегувам кога полнењето е завршено.И на крај, ако sync не успее, ве молиме да ги ресетирате PS3 контролер со притискање на мали дупка на грбот на контролер со игла, toothpick или paperclip.Второ, PS3 контролер ќе биде поврзување кога ќе го исклучите кабелот. Како да ја дополните?Ситуација 1 : Поврзан со компјутер со возачот. ✔BLUETOOTH Тоа погоден за сите видови на игри за поддршка на џојстик операција; Пакување Вклучени : 2 x PS3 Безжична Bluetooth Контролер (Со пакување), 2 x Силикони Случај на Кожата, 4 x Анти-лизга Палецот Костец Капи, 1 x Полнење преку USB Кабел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите