.

.

Aicosineg Пластични Вирус Олеснување Черупка Кабел Држач 6N-4 Кабелот за Напојување Тока менгеме Жица Grommet Заштитна Маска Жици Додатоци 60pcs

Aicosineg Пластични Вирус Олеснување Черупка Кабел Држач 6N-4 Кабелот за Напојување Тока менгеме Жица Grommet

DEN 196.56

Износ
Во продавницата.

【Големина】- Одговара Жица со Дијаметар : 6mm/0.3";. 【Материјали】- Вирус Олеснување Черупка се направени од PA66 материјали,силна жилавост и повторна употреба. 【Предности】- севкупниот процес на дизајн е исклучителна, која може да се лизга во чинија дупка и по стегање линија, подобрување на употребата на сила. 【Лесен за Употреба】- Заштита на енергетски кабли од компјутери, куќа, апарати или електрична опрема кога енергетски кабли се кандидира надвор од дното на опрема.Едноставен за инсталација, без специјални алатки се потребни само притисни одговара. 【Апликација】- 6 N-4 Вирус Олеснување Черупка широко се користи во електрична железница и моќ мрежа жица изолација заштита, кабел тока ракав, изолација заштита.Aicosineg Круг Кабел Жица Вирус Помош Буш Спецификација на Производот : Материјал : PA66; Модел : 6 N-4; Главна Боја : Црна.Големина : Одговара Жица со Дијаметар : 6mm/0.3".Опсег на примена : 1. Овие Вирус Олеснување Черупка се направени од најлон материјал, преку апсорбирање на силите на повлече, притисни и пресврт во работењето на флексибилни кабелот за напојување.Заштита на моќ кабелот од компјутерот, куќа апарат или електрична опрема кога моќта кабел работи надвор од дното на опрема. 2. Заштита на моќ кабелот од компјутерот, куќа апарат или електрична опрема кога моќта кабел работи надвор од дното на опрема.Пакет Содржина : 60 Pcs x Вирус Помош Буш.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите