.

.

Yuecoom Plug Жица Holde,Не-Означување Кука Кабел Retainer,2 парчиња Штекер Налепница Носителот Rotatable самолепливи Жица Кабелски Приклучок Организатор Розова

Yuecoom Plug Жица Holde,Не-Означување Кука Кабел Retainer,2 парчиња Штекер Налепница Носителот Rotatable самолепливи

DEN 170.16

Износ
Во продавницата.

Чашката организатор, две‑во‑едно дизајн, погоден за чување на моќ ленти, жици, кабли, приклучоци и сл. Тоа може да биде вметнат хоризонтално и цврсто, инсталирани според различни потреби, и има широк спектар на употреба.Поддршка на ноктите за слободни инсталација, и лепило заштитна фолија може да се лупено надвор да се држи на ѕидот.Спецификација : Предмет Тип : Штекер Налепница Материјал : АБС Боја : Розова Тежина : Околу.Ве молиме да земете во реалниот како стандард. Избришете ѕидот чиста 2. Се држиме до ѕидот и притиснете цврсто 4.Кабелот Организатор За Биро, 360° rotatable, поддршка на било кој агол на поставеност, силна применливост, лесно да ги организирате и да ги чува.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите