.

.

MYSHAI Plug Жица Носителот Удар-Слободен Кука Кабел Retainer,Кабел Клипови за Приклучок Прскалки Жица за Складирање, 2 Дупка-Слободен Стега за Кабел Приклучоци Организатор 1

MYSHAI Plug Жица Носителот Удар-Слободен Кука Кабел Retainer,Кабел Клипови за Приклучок Прскалки Жица за Складирање,

DEN 650.40

Износ
Во продавницата.

Лесен за инсталација : Нема трага инсталација, без удирање.Без дупчење место приклучокот.Лесно да се преземе, лесен за употреба.Цврсто атипичен, дизајнирани да се приспособат на жица приклучоци.Не е лесно да падне.Ликвидација дизајн : екстра нишка може да биде раната нагоре, не влечење, чисти и уредни.Уредни и уреден : едноставно да се откажам, да се намали interlacing и средена, и намалување на потенцијалните опасности.Силна применливост : Конвенционалните приклучоци може да бидат зачувани, погоден за општи апарати за домаќинство приклучоци, ориз, cookers, микробранови печки и сл.Боја : Б.

Параметрите на производот

3 * 5cm / 1.18 * 1.96in :

Им се допаѓа и на купувачите