.

.

Yinpecly 100PCS Отпорни Кабел Поштенски Врски 4 Инчен Затегнувачка Цврстина Еко-Пријателски Жица Вратоврска Портокал

Yinpecly 100PCS Отпорни Кабел Поштенски Врски 4 Инчен Затегнувачка Цврстина Еко-Пријателски Жица Вратоврска

DEN 155.76

Износ
Во продавницата.

【СИЛА И цврстина】- Трајни производи за еднократна употреба врски има номинална сила;Зголемување на затегнувачка цврстина со користење на два или повеќе заедно во ред. Чувајте се далеку од децата. Користење соодветни алатки за да се намали рецидив вратоврска.94 инчен (100mm) долго, 0.10 инчен Опис 1.Лесно двојно затегнувачка цврстина со користење на две кабелски врски страна на по-страна.Yinpecly Врски Отпорни Кабел Врски Спецификации : Име на Производ : Врски Отпорни Кабел Врски Бренд : Yinpecly Најлон Материјал Тип : PA66 Должина : 100mm/3.94 инчен Ширина : 2,5 mm/0.5 mm) широк. Носете заштитна опрема пред да го користите.Круг рабовите на конекторот главата обезбеди лесно ракување. Секогаш носат безбедност очила.Овој флексибилен кабел вратоврска обвива лесно околу кабел јакна.Секоја поштенски вратоврска е 3. 【УВ ОТПОРНИ】- Нашите кабел вратоврска е УВ отпорни затоа може да се користи на отворено и во затворен простор;Овие мали поштенски врски може да се одржи екстремно жешка температура во ниту можеа клима;УВ Зраци никогаш нема ефект на сила на поштенски врски и секогаш ќе останат флексибилни. 【МАТЕРИЈАЛ】- Овие кабелски врски се произведува со користење премиум индустриски квалитет Најлон PA66;Отпорни на двете ладна и топла weathers;Ratcheting механизам обезбедува безбедна конекција.【ПАКЕТ И ДИМЕНЗИЈА】- Овие пак најлон пластични поштенски врски вклучуваат 100 кабел врски.Овие Авто-Заклучување Најлон Кабли Врски се одличен избор за голем број на користи од обезбедување мали предмети за организирање на систем за домашно кино кабли. 【СИТЕ НАМЕНА ВРСКИ】- Овие вратоврска облоги може да се користи во 1000 различни начини, како На пример нашите кабел поштенски врски може да се користи за украсување ноќта на Вештерките и Божиќ партии и да ја поправите жица mesh на ограда за да се откажам знак одбор,реорганизирање на електрични кабли и жици во податоци на серверот соби и вашата куќа и многу повеќе.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите