.

.

EuisdanAA Пластични Пролет Натоварени Стеги Drawstring Кабелот Брави 50pcs Јасно(Abrazaderas де resorte де plástico един cordón cerraduras 50 piezas transparentes

EuisdanAA Пластични Пролет Натоварени Стеги Drawstring Кабелот Брави 50pcs Јасно(Abrazaderas де resorte де

DEN 251.76

Износ
Во продавницата.

Име на производ : Кабелот за Заклучување;Големина : 20 x 11 x 7mm / 0.8" x 0.4"x 0.3" (L*W*H).Дупка со Дијаметар од(секое) : 4mm/ 0.2";Материјал : Пластика.Боја : Clear.Net Тежина : 38g(Peso neto : 38g.Пакет Содржина : 50 Компјутери x Кабелот не се Заклучи(Contenido del paquete : 50 piezas x cerraduras де кабел.Euisdan AA Пластични Пролет Натоварени Стеги Drawstring Кабелот Брави 50pcs Clear Plastic една дупка кабелот за заклучување се користи за заклучување на кабелот за практично користење, пролет натоварени дизајн.Широко се користи за lanyard, багаж, облека, ранец, шатор и повеќе.Опис на Spanish Abrazaderas де resorte де plástico един cordón cerraduras 50 piezas transparentes Nombre del producto : Bloqueo де кабел; Tamaño : 20 x 11 x 7 mm / 0.8" x 0.4"x 0.3" (L * W * H) Diámetro del agujero (cada ) : 4 mm / 0,2"; Материјал : Plástico Color : claro Peso neto : 38g Contenido del paquete : 50 piezas x cerraduras де кабел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите