.

.

SZRMCC Интерфејс Конверзија Кабел Д-Допрете 2 Pin Машки да се Женски за IDX Антон-Bauer Батеријата ARRI Црвено Камера (1.5 м Кабел)

SZRMCC Интерфејс Конверзија Кабел Д-Допрете 2 Pin Машки да се Женски за IDX Антон-Bauer Батеријата ARRI Црвено

DEN 623.76

Износ
Во продавницата.

Ова е интерфејс конверзија Продолжување кабел се Користи за претворање на Антон-Bauer Батеријата Д-Допрете 2 Pin Машки Конектор за Женски Конектор.Тоа ви овозможува да моќ популарни камера за видео помогне и производство опрема како што се мини-конвертори, Дигитални Видео и Аудио Рекордери, Монитори и Предаватели од Антон-Bauer V-планината или Злато планината батерии.Приклучете : D : D Допрете 2 Pin Машки Конектор; Plug Б : D : D Допрете 2 Pin Женски Конектор.Кабел Должина : 59inches/1.5 m (Ние може да го прилагодите со други должина, ве молиме контактирајте со нас ако ви треба).Секој кабел ние произведуваме е точно тестирани и е компатибилен со машини од различни големи бренд добавувачи,Ние сме посветени на сите производи се квалификувани и високо-квалитетни.Боја : 1.5 м Кабел.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите