.

.

Gumby Кадифен Исполнет Куче Играчка, 9

Gumby Кадифен Исполнет Куче Играчка, 9

DEN 179.76

Износ
Во продавницата.

Официјално Лиценцирани.Кадифен Исполнет и КРЦКА.Одлично за умилкувам на телото и се игра.Домашни миленици треба да биде под надзор додека си играат со играчки и сите оштетени играчки треба да бидат отфрлени.Ќе добиете ЕДНА играчка.Возраст Спектар Опис : Млади Возрасни.Големина : 9 инчен (Пакување од 1).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите