.

.

Multipet Woodpecker Куче Играчка 11

Multipet Woodpecker Куче Играчка 11

DEN 169.68

Износ
Во продавницата.

Топ Продажба на лиценциран играчка која "СМЕЕ" кога ќе се исцеди.Батерија Управувана Играчка со voicebox.Voicebox се содржани во еден портокал торбичка.Ако торбичка е отстранет или изложени од играчка ве молиме да ги отфрлите играчка и на сите компоненти.Одлично за умилкувам на телото и се игра.Домашни миленици треба да биде под надзор додека си играат со играчки и сите оштетени играчки треба да бидат отфрлени.Ќе добиете ЕДНА играчка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите