.

.

Jalousie 5 Пакет Вредност Пакет Куче Играчки Асортиман Куче Кадифен Играчки Куче Писклив Играчки Асортиман Кутре Пет Mutt Куче Играчка Куче Квичат Играчка за Средни и Го?

Jalousie 5 Пакет Вредност Пакет Куче Играчки Асортиман Куче Кадифен Играчки Куче Писклив Играчки Асортиман

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

СУПЕР ВРЕДНОСТ &ГОЛЕМА ЗАБАВА : Вклучува 5 Најпопуларните Куче Писклив Играчки за Мали, Средни и Големи Раси.Пет писклив играчки : Fox, Пингвин, Свиња, Патка, и на Коските.Мека Кадифен создава џвакање задоволства за нивниот природен инстинкт.Траен лагер е додадена на играчка за подолго игра време и издржливост.Ние, исто така, ги зајакнува сите чини да се направи играчки построга.Обезбеди часа на забава.Не за агресивни chewers.Како и секоја друга играчка, на писклив играчки не се неуништив.Ние препорачуваме под надзор на игра, и навремена замена на скршените оние.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите