.

.

Велика британија Симпатична Кадифен Кукла Кадифен Животинско Панда Подарок Перница 20Cm/ 8 Reliable†Квалитетот Мода во Практична

Велика британија Симпатична Кадифен Кукла Кадифен Животинско Панда Подарок Перница 20Cm/ 8 Reliable†Квалитетот

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

Боја : Како фотографија шоу.Ова е многу добар подарок за вашиот пријател, и се надевам дека вашиот пријател ќе ви се допадне.Ние сакаме нашите клиенти, вашето задоволство е наш врвен приоритет, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми на кои што ќе наидете.Многу Многу Многу мека&удобно!Вие нема да жалам за купување и освои ' t отпад во вашето драгоцено време и.Материјал : Кадифен.Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Боја : Како фотографија шоу.Note All димензии се мерени рачно со отстапување (rangedat 1-2mm.Ако случајно тие не се, ние се извинуваме за тоа.Сликите на производите се на нашата веб страница се земени од вистинските производи за себе, бои и материјали може да изгледа различно, како резултат на различните екрани и сончева светлина.Пакет Including1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите