.

.

Шармантен, симпатична Цртан филм Кадифен Божиќ Шамија Grinch Plushier Цртан филм Кукла Кадифен Полнети Мека Перница Plushie Подарок Играчка за Деца

Шармантен, симпатична Цртан филм Кадифен Божиќ Шамија Grinch Plushier Цртан филм Кукла Кадифен Полнети Мека

DEN 2076.00

Износ
Во продавницата.

Материјал : ПП памук.Применливи возраст : погоден за повеќе од 5 години.Големина : 18cm(7inch).Вез Дизајн:Овие мека и симпатична карактери се украсени со луксузен извезени детали и имаат совршена колекција големина.Најдобри Божиќ подарок:добар подарок за децата, децата сакаат да се рекреираат на нивните омилени сцени од филмови и ги носат со нив.Погодна Прилика - а hugging кревет перница, половината перница или назад перница за спална соба, дневна соба, семејство, канцеларија, одговара за дом, канцеларија, расадник кревети, детска' соба, автомобил, и на секое место ви се допаѓа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите