.

.

Граничник со Ohoho - Компатибилен со Клубот Автомобил ДС Преседан Гас Голф Количка 1997-До FE290 1019094-01

Граничник со Ohoho - Компатибилен со Клубот Автомобил ДС Преседан Гас Голф Количка 1997-До FE290 1019094-01

DEN 741.36

Износ
Во продавницата.

????✅Замена за Дел Број : 1016511,39076-2054,101909401. ????✅ Компатибилен со RPM Рев Граничник - Клуб Автомобили Гас Голф Коли. ????✅Компатибилен со - Одговара за DS Модели ( 1997 година и Нагоре ). ????✅Компатибилен со - Одговара за Преседан Модели ( 2004 година и Нагоре ). ????✅Компатибилен со - Одговара за Моторот Модели FE290 или FE350 ( насока на стрелките на часовникот Ротација ).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите