.

.

Палење Серпентина за Форд Ренџер F-150 F-250 F-350 Придружба Mustang Бик Линколн Градот Автомобил Mazda 626 MX-6 Меркур

Палење Серпентина за Форд Ренџер F-150 F-250 F-350 Придружба Mustang Бик Линколн Градот Автомобил Mazda 626

DEN 542.16

Износ
Во продавницата.

Предмет Тип : Палење Серпентина Пакет. Супер Должност 1988 - 1997; F-150/С-250/С-350 1984 - 1996 F. Линколн Марк V 1977 Марк Vii 1984 - 1992 Година. Линколн Континентална 1984 - 1994 Градот Автомобил 1984 - 1990 Година.Терминал Напишете : Ножот. Терминал Пол : Машки. Capri 1983 - 1986.Референтен Дел Број : E2 FZ-12029 A, E3 FZ-12029 A, E73 F-12029 AB, E73 E-12029 A, E73 Z-12029 A, E32 Z-12029 A, E7 PZ-12029 AA, 2505-77010, ZZM1-18-100, ZZM4-18-100, FD-478, C839, 178-8217, 5 C1116. Шкорпија 1988 - 1989 Xr4 Ti 1985 - 1989 Година. Sable 1986 - 1995 година.Навремено проверка и кодовите на жици за да се избегне краток спој или сиромашни земјата.Искра приклучоци не треба да биде "привремено" за долго време. Marquis 1984 - 1986. 53 1988 - 1997 F700 1992 Ltd 1984 - 1986 L. ustang 1983 - 1995 Сонда 1990 - 1997 R. гнев 1983 - 1997 Бик 1986 - 1995 Т. empo 1985 - 1994 Thunderbird 1984 - 1995 година.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите