.

.

charts_DRESS Заштита Чанта Компатибилен со DJI Акција 2 Спортски Камера Стабилизатор со Carabiner - Патување - Анти Капка Заштитна Сметководствена Складирање Торба за DJI Акција

charts_DRESS Заштита Чанта Компатибилен со DJI Акција 2 Спортски Камера Стабилизатор со Carabiner - Патување

DEN 1490.40

Износ
Во продавницата.

✔ Употребата на високо-квалитетни материјали, носат-отпорни, и практично, додека одржувањето на едноставни и исклучителен изглед, е посветена на подобрување на корисничкото искуство. ✔ Шок-апсорбирање на заштитни внатрешна поддршка, компактен и разумни простор дизајн, лесно да се приспособат на Акција 2 dual-screen / животниот век на батеријата полнење додатоци. ✔ Обезбеди искачување торба да се инсталира виси тока, што е погодно за вршење на виси тока. ✔ Пренослив дизајн, мал и лесен, лесно за чување и врши за снимање. ✔ Спречи - гребнатини, удари, удари, светлина, вода и прашина.Преносни складирање торба, погоден за DJI-Акција 2 спортски камера, мини анти-капка заштита за носење чанта, со carabiner Product продажба точки : 1. Употреба на високо-квалитетни материјали, носат-отпорни, и практично, додека одржувањето на едноставни и исклучителен изглед, е посветена на подобрување на корисничкото искуство;2. Шок-апсорбирање на заштитни внатрешна поддршка, компактен и разумни простор дизајн, лесно да се приспособат на Акција 2 dual-screen / животниот век на батеријата полнење додатоци;3. Обезбеди искачување торба да се инсталира виси тока, што е погодно за вршење на виси тока;4. Пренослив дизајн, мал и лесен, лесно за чување и врши за снимање.5. спречи - гребнатини, удари, удари, светлина, вода и прав-Други параметри : Главен материјал : СТП+EVAAttribute : Gray Net тежина : 175g Gross тежина : 180g Product големина на : 20*12*6.5 cm Packing големина на : 20*12*6.5 cm Packing листата : Складирање кеса x 1 Carabiner x 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите