.

.

Witekey Спортски Камера Складирање Торба Трајни парична Казна Изработка Преносни Кутија СТП Материјал Производство за Заштита на Вашата Камера од Влијанието

Witekey Спортски Камера Складирање Торба Трајни парична Казна Изработка Преносни Кутија СТП Материјал Производство

DEN 480.72

Износ
Во продавницата.

Направени од високо квалитетен водоотпорен СТП материјал производство, трајни и долг животен век.Парична казна изработка, погоден за Insta360 ЕДЕН R панорамски.Компактен и лесен дизајниран, може да се чуваат во ранци или suitcases.Патент усвојува запечатување дизајниран, може да се совпадне со користење на selfie стап или tripod.Професионална изработка, внатрешни работи може да ја заштитите вашата камера од влијание.Функција : 1. Направени од високо квалитетен водоотпорен СТП материјал производство, трајни и долг животен век.2. Компактен и лесен дизајниран, може да се чуваат во ранци или suitcases.3. Професионална изработка, внатрешни работи може да ја заштитите вашата камера од влијание.4. Патент усвојува запечатување дизајниран, може да се совпадне со користење на selfie стап или tripod.5. Парична казна изработка, погоден за Insta360 ЕДЕН R панорамски.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Спортски Камера Складирање Bag Material : PUColor : Black Fitment : За Insta360 ЕДЕН R Panoramic Quantity : 1 PCSWeight : Прибл. 38g Package Листа : 1 x Спортски Камера Складирање Торба.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите