.

.

Neewer водоотпорен Камера Вметнете Торба Преносни Заштита Внатрешна Камера Случај за SLR dslr фото Апарати и Објективи, Батеријата и Полначот, Кабли и Други Додатоци Кам?

Neewer водоотпорен Камера Вметнете Торба Преносни Заштита Внатрешна Камера Случај за SLR dslr фото Апарати

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

【Заштитна Вметнете】 Кој е водоотпорен најлон надворешноста и мека, поместена внатрешни работи направени од анти-статички композитни материјали, оваа камера вметнете е флексибилен уште издржливи, заштита на вашата опрема од дожд, капки, и други штети. 【Простор за Камерата Опрема】 Со надворешни димензии на 10.2" × 6" × 4.7" / 25.91 × 15.24 × 11.94 см, камерата вметнете може да се одржи dslr фото/SLR камера тело и два кратки леќи. 【Индивидуализира Камера Торба】 Лизга оваа вметнете во вашиот гласник торба, ранец или куфер и да ја претвори во камерата торба.Алтернативно, користете го вметнете како самостоен камера случај благодарение на врвот се справи со дизајн и водоотпорна надворешноста. 【Лесен за Употреба】 Две отстранлив dividers се задржи вашиот опрема освен користење на кука и јамка сврзувачки елементи.Лесно да пристапите до вашата камера менувач со две-начин глава-до-глава патент.Плус, капакот zippered мрежа џеб, го прави лесно да ги чува помалите додатоци како полначи кабли, батерии, и мемориски картички. 【Камера Опрема Организатор】 камерата вметнете ви дозволува да ги зачувувате и организирате вашите камерата леќи, и други додатоци со леснотија и тоа, исто така, го задржува вашата фотографија опрема безбедно.Заштитете го вашиот фотографија опрема од дожд и капки со овој водоотпорен, поместена камера insert (внеси).Пак се ранец или чанта во камерата торба без никаков напор.Доволно голема за да се сместат dslr фото камера тело, две кратки леќи, и други помали ставки.Дршката ви овозможува да го користите како самостоен случај и да ги преземат тоа каде и да одите.Specifications Material : Nylon External Димензии : 10.2" x 6" x 4.7" / 25.91 x 15.24 x 11.94 cm Package Content1 x водоотпорен Камера Insert (внеси).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите