.

.

Водоотпорен SLR Камера Лагер Вреќа, Мала Џеб Дизајн SLR Камера Внатрешна Кеса Шок Апсорпција Кука и Јамка Дизајн Отпорни на Абење за Камерата

Водоотпорен SLR Камера Лагер Вреќа, Мала Џеб Дизајн SLR Камера Внатрешна Кеса Шок Апсорпција Кука и Јамка Дизајн

DEN 871.20

Износ
Во продавницата.

Внатрешниот Дизајн на Торба : внатрешна кеса на дигиталната камера може да се заштити SLR камера и леќа, која може да се избегне случајно оштетување.Применливост : Погоден за SLR mirrorless камерата и леќа, капацитетите можат да бидат и до две леќи за една камера.Производство на Материјал : слој е направен од најлон материјал, водоотпорни и отпорни на абење, и на внатрешниот слој е исполнет со задебелена сунѓер, кој може ефикасно перница и шок апсорпција.Малиот Џеб Дизајн : торба е дизајниран со мали џеб за да ги зачувувате moistureproof монистра да се задржи во торба суво и да се избегне леќа mildew.Опремени со Кука и Јамка : Опремени со кука и јамка, може да се подели на простор според вашите потреби.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите