.

.

Лажна Безбедност Камера, Затворен Отворено Лажна Купола Атарот LED Соларна Надзор за Безбедност Motio Камера 360° на Ротација

Лажна Безбедност Камера, Затворен Отворено Лажна Купола Атарот LED Соларна Надзор за Безбедност Motio Камера

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

【Безбедно и Сигурно】 Купола надзор со ЛЕД, која ќе ги носи ефективната одвраќање од крадците и вандалите по пониска цена. 【Лесно да се Инсталира】 Брз и лесен за монтажа на плафон или на ѕид користење на шрафовите се обезбедени, без жици се потребни. 【Автентичен Изглед】 Оваа професионална одделение атарот соларни безбедносната камера е како вистински видео надзор камера која ќе ги одврати кражба, кражба и вандализам, без високата цена на вистинска безбедносна камера. 【Употреба】 се Користи во затворени простории или на отворено : лажни камерата може да се користи во затворени простории или на отворено, како што е дом, училиште, фабрика, канцелариски, итн. 【Соларни и Батеријата Напојува】 Овој лажен камерата поддржува соларни полнење да го продолжи својот животен век, и 2 АА батерии направи тоа трае многу долго време.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите