.

.

PROGRACE Деца Водоотпорен Камера Девојки - Подводна Камера Деца Дигитален Видео 1080P видео камера Божиќ Подароци за Роденден Девојки 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 годишниот Деца Камери 2

PROGRACE Деца Водоотпорен Камера Девојки - Подводна Камера Деца Дигитален Видео 1080P видео камера Божиќ Подароци

DEN 2299.20

Износ
Во продавницата.

Мини камера димензии : Должина : 3.Вграден-на полнење на батеријата се овозможи ова дете камерата се полни лесно со USB. 【Најдобар Подарок за Деца】Овој деца видео камера се користи висок квалитет не-токсични мека пластика, повеќе безбедно и удобно за деца на кожата.91 во, Висина : 2.0 Мега пиксели и 1080 P видеа. Копчето за ресетирање : Кога постојат екран ленти или машина замрзнува и не може да се затвори, ве молиме да користите тенка игла за да го ресетирате тоа преку круг дупка под порт за полнење и да се врати во нормала. 【Преносни s дигитална камера има една симпатична изглед, користи безбедна материјали, посебно IPS екран, висока резолуција на видео, и е лесен и пренослив. Кога се поврзувате со компјутер, Apple компјутери(Mac) треба датум extender (Hub) за да се поврзете на камерата.Тоа е совршен подарок за момчиња и девојчиња на возраст од 4-12.Оваа децата камера има 5 рамки и 6 филтри, 6-ниво на јачина на звук прилагодување.3 во, Ширина : 1. Ако производот ќе примите има проблеми со квалитетот, ве молиме да бидат слободни да контакт-ни, ние ќе испрати замена или враќање на средствата.Оваа камера играчка е совршен подарок за децата, на нивните родендени, ноќта на Вештерките, Божиќ и Нова година. Важни совети : . 1x Camera1x USB cable1x Lanyard1x Водоотпорен case2 x База kit2 x Belt2 x Одредување holder3 x Велосипед mount4 x Screw1x Клуч. За камерата работат добро, бидете сигурни дека за да формат sd картичка да FAT32 потоа вметнете тоа да камера по исклучување. Постои некоја заштитна фолија за екран, ве молиме да ја раскинам исклучен пред да го користите.Фати секој импресивен момент.Симпатична појавата на оваа мала камера привлекува децата помеѓу 4-8 години многу.Високата цена-ефикасност прави оваа дигитална камера совршен подарок за деца на роденден, Божиќ и децата ден.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите