.

.

Langwolf Деца Камера, 1080P HD Дигитален Видео Камера, Момчиња и Gilrs 2.4 инчен Камера со 32GB SD Картичка, Играчки за Деца 3 4 5 6 7 8 9 Години

Langwolf Деца Камера, 1080P HD Дигитален Видео Камера, Момчиња и Gilrs 2.4 инчен Камера со 32GB SD Картичка,

DEN 647.76

Износ
Во продавницата.

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. [12 Мега пиксели & 4 X дигитален зум] Овој деца видео камера max поддршка 12 мега пиксели и 4 пати дигитален зум.Во голема мера се подобри фотографии дефиниција во споредба со другите деца камери. [2.4" HD IPS Екран & 600m Ah Батеријата] 2.4 инчен HD IPS екран заштита на децата' очи, и да се обезбеди доволно јасна слика и видео за вашите деца.Девојката Камери вградени во својство 600m Ah литиум батерија, така што вашите деца не треба да се грижите за работи надвор од батеријата. [Мулти-scence Рамка] децата камера доаѓа со 15 Фото Рамки, 6 Scence Fliters, 3 Огледало Ефекти.Детето може да изберете нивните подобро рамки или специјални ефекти, снимање на моменти во природа и уживајте во фотографијата со своите идеи. [Мулти-функција Деца Камера] На детска играчка камерата е многу симпатична, мали и мала тежина, совршена големина за малку раце.Децата дигитална камера има време застаруваат, пукна, репродукција, звук, игри, 13 јазици задолжително, датум на печатење на слики. [Богата Додатоци] Мини дете играчки доаѓа со сите може да ви треба. (1 * деца камера, 1 * 32 GB SD картичка, 1 * USB кабел, 1 * сметководствена торба, 1 * lanyard и 1 * прирачник за корисникот.) Тоа е најдобриот подарок за децата во детскиот ден, празник, роденден и Божиќ.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите