.

.

CGD Обновливи Irobot Вакуум Кеси за iRobot Rommba Чиста База Модели, Roomba Додатоци замена кеси со Патент

CGD Обновливи Irobot Вакуум Кеси за iRobot Rommba Чиста База Модели, Roomba Додатоци замена кеси со Патент

DEN 575.76

Износ
Во продавницата.

[Обновливи] : вакуум торба со патент во задниот дел од кеси, може да се употребуваат р постојано. [Високо квалитетни материјали] : irobot вакуум торба употреба 2-слој не ткаени и 2-слој се топи разнесени влакна филтер слој, roomba правосмукалки дебели доволно за да се избегне протекување. [Голем капацитет] : roomba замена перници со големи димензии, може да се одржи од 30 кантите на нечистотија. [Пакет] : 5 пакети irobot кеси автоматско нечистотија отстранување на отпадот се вклучени. [Употреба] : Roomba јас серија кеси компатибилен со i Robot Roomba i7 i7+ i3 i3+ i4 i4+ i6 i6+ i8 i8+/Плус s9 s9+ Чистење на База.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите