.

.

20 Пакет Тип ББ Компактен Канистер Кеси Замена за Oreck XL Buster Б Канистер за правосмукалки PKBB12DW BB180 BB280 BB850 BB870 BB900 BB1000 MV160 со 2 Моторни Филтер

20 Пакет Тип ББ Компактен Канистер Кеси Замена за Oreck XL Buster Б Канистер за правосмукалки PKBB12DW BB180

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

【Вредност утврдена】 : ќе добиете 20 пакети на Oreck правосмукалки со 1 мотор филтер.Во споредба со другите продавници, можете да добиете повеќе производи за помалку пари, не грижете се, тие се високо-квалитетни материјали кои ќе не солза. 【Компатибилен со】 : Погоден за Oreck Тип ББ модел BB180, BB280, BB850, BB870, BB900, BB1000 и MV160. Го заменува Oreck Дел # PKBB12 DW, AK1 BB8 A.Одговара на сите Oreck handhelds со ББ торба доковите.Не се Вклопуваат : Oreck Dutchtech, Потрага, Edge или Ironman модели. 【ОДЛИЧНА ЗА ЧИСТЕЊЕ】 : На Oreck Резервоарот Buster Б торба е направен на електростатско micromirror обвивка, што може да го фати сите видови на честички прашина.Две-слој структура : фати 99% од честички во 5.0 microns. 【За еднократна употреба Oreck торба】 : Oreck ББ торба е лесно да се замени.Многу погодна за сопствениците на домашни миленичиња.Помогне да се чисти со помалку енергија и време.Тоа се препорачува да го промените вакуум торба кога 2/3 е полна или вакуум честички. 【100% Пари Гаранција за враќање на】 : ако не сте задоволни со стоки на, ве молиме слободно да не контактирате за да добиете нова замена или рефундирање, не грижете се, ние ќе бидеме среќни да ви помогнат.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите