.

.

chiwanji 1 Парче Нерѓосувачки Челик Капчиња Куки Игли за Плетење Предиво, од 1,5 mm

chiwanji 1 Парче Нерѓосувачки Челик Капчиња Куки Игли за Плетење Предиво, од 1,5 mm

DEN 165.60

Износ
Во продавницата.

Висок квалитет кој е издржлив, мазна и додека имаат метал совети, што е анти-корозивни и здрав.Лесно да се одржи мека на допир рачка вклопува удобно во вашата рака.Во меѓувреме, рачно изработени поврзана Палто, Џемпер, Торба, Разубавувањето, декорација, и други Плетење занаети, во зависност од вашите дизајн.Голема алатки за домаќинка и сплетам љубовници да сплетам, исто така погоден за почетници студија за плетење.Совршено рака-ткаење убави модели и да се направи целосна употреба на вашата имагинација.Опис : - Висок квалитет кој е издржлив, мазна и додека имаат метал совети, што е анти-корозивни и здрав. - Лесно да се одржи мека на допир рачка вклопува удобно во вашата рака. - Совршено рака-ткаење убави модели и да се направи целосна употреба на вашата имагинација. - Голема алатки за домаќинка и сплетам љубовници да сплетам, исто така погоден за почетници студија за плетење. - Во меѓувреме, рачно изработени поврзана Палто, Џемпер, Торба, Разубавувањето, декорација, и други Плетење занаети, во зависност од вашите дизајн.Спецификација : - Материјал : Железо Оксид - Size : 13.5 x 1 x 0,8 cm/ 5.31 x 0.39 x 0.31 inch Package Вклучува : 1 Парче Капчиња Hook Note : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и набљудувачите brightness/contrast settings итн, објектите боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите