.

.

ScarvesMe Деца Деца Девојка Момче На Возраст 2-7 Плетени Буци Дебели Еластичен Солидна Боја Пом Пом Beanie

ScarvesMe Деца Деца Девојка Момче На Возраст 2-7 Плетени Буци Дебели Еластичен Солидна Боја Пом Пом Beanie

DEN 407.76

Износ
Во продавницата.

100% Акрил.Машина За Миење.МОДЕРЕН : Оваа убава beanie дизајн дава можност да се потенцираат и/или разлика од многу различни облека, Одлична за Девојче и Момче.СОВРШЕН КВАЛИТЕТ : Ова 100% акрил е умерено тешка, и добро за двете надвор и внатре.Тоа е машина перат и треба да бидат обесени да се исуши.СОВРШЕНО се ВКЛОПУВААТ : Една големина одговара на повеќето, ги комбинира голем број на истегнување.Одговара 2-7 години.ПОВЕЌЕ информации за ПРОИЗВОДОТ : Scarves Me носи многу голема моден додаток предмети за како се подигне ракави, ракавици, капи, шалови и облека.КОМПЛИМЕНТИ : Луѓето ќе сакаат кога тие го гледаат облечен оваа пом пом beanie!Одличен додаток за pin и на другите социјални медиуми достоен тимови.Scarves Me Деца Деца Девојка Момче на Возраст 2-7 Плетени Буци Дебели Еластичен Солидна боја Пом Пом Beanie.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите