.

.

Бебе Момче Девојка Сонцето Шапка,Прилагодлив Деца Деца UPF 50+ Сонце Заштитни Широк Обод костими за капење на Сонце Шапка,Плажа Капа за Девојка Момче

Бебе Момче Девојка Сонцето Шапка,Прилагодлив Деца Деца UPF 50+ Сонце Заштитни Широк Обод костими за капење

DEN 215.76

Износ
Во продавницата.

100% Полиестер.Рака Мие Само.Нашето бебе капи се направени од UPF 50+ Сончање Полиестер ткаенини.Меки, удобни, дише, пот-апсорпција и кожа-пријателски.издржливи и мала тежина, може да се носи по цел ден.Големина на : Глава големина е погодна за 0-6months,6-12months,1-2 години,2-4 години.широк обод за најдобра заштита од сонце покриеност за бебиња, години и деца.Двострано носат,Можете да изберете да се носат според облека, за појавување на!Брадата на рака, ја прилагодува големината на удобност.многу удобен и издржливи!Рака мие или машина за миење!Миење на рацете е подобро да се осигура дека капа не се деформира!.Свитлива и лесно да се продавница!Висок квалитет на децата на сонцето шапка, парична казна крои!Прекрасна различни графика, модата, уникатен.Наменет за деца на возраст од 0-4 години.Широк обод капи за доенчиња и мали години е сонцето сенчење,и неговата пред-криви стакло чува децата од кривоглед во сонцето.Памук капи погоден за момчиња и девојчиња да се носат во секојдневниот живот, активности на отворено и фотографија.моден додаток за деца.DANMY е Американски регистрирани бренд!Висок квалитет на децата бејзбол капа, сонцето шапка, професионален дизајн, квалитет на услуга на клиентите!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите