.

.

Џо САД Koloa Surf - Thruster буквален за мрежа Логото Мрежа Назад возач на камион Капи во 15 Бои.

Џо САД Koloa Surf - Thruster буквален за мрежа Логото Мрежа Назад возач на камион Капи во 15 Бои.

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

100% Памук Пред/ 100% Полиестер Мрежа Назад.Предвремени затворање.Koloa Surf Thruster Логото Мрежа Назад возач на камион Капи во 15 Бои.Дише и удобно, да ги Задржи на truckin' во оваа старата школа, шарени омилени.Thruster со Koloa Surf Лого.Носат Koloa Surf возач на камион Капа со твоите панталони и tees за напор секојдневен стил!100% полиестер пена.Структурирана.100% полиестер пена.Висок профил.Пластични snapback затворање - ЕДНА ГОЛЕМИНА ОДГОВАРА на СИТЕ.Koloa Surf Thruster Логото Мрежа Назад возач на камион Капи во 15 Бои.Дише и удобно, да ги Задржи на truckin во оваа старата школа, шарени омилени.Thruster со Koloa Surf Лого.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите