.

.

Жените Сонце Очила Широк Обод Свитлива Packable Се Тркалаат Конска Опашка Плажа Сламена Шапка Стакло Сонцето Капи

Жените Сонце Очила Широк Обод Свитлива Packable Се Тркалаат Конска Опашка Плажа Сламена Шапка Стакло Сонцето

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Слама.Кука и Јамка затворање. ????Жените Сонцето Стакло Шапка - На слама сонцето капа со scalloped школка плетенка моделот е направен од високо-квалитетни материјали и ви дава одлична заштита од сонце сите над вашето лице и врат и неутрална боја ви овозможува да натпревар ништо. ☀ Широк Обод Сонцето Капи - широк обод обезбедува целосна покриеност од сончевите зраци.И назад на Сонцето Стакло Шапка има прилагодливи лак, кој може да одговара на повеќето жени. ????Конска опашка Пунџа Слама Очила - отворен топ дизајн го прави овој сонцето стакло погодни да се носат со било која фризура, а тоа, исто така, помага да се задржи топлината & влага надвор. ????Packable & Свитлива Слама Капи - Лесно се тркалаат и продавница оваа слама сонцето стакло шапка во вашиот багаж, чанта или случај додека сеуште одржување на својата форма. ????Мулти-цел Слама Сонце Очила - Модерен, практични и прекрасна за секојдневно носење.Стилски прилично слама сонцето шапка, исто така, погоден за патување, lounging на плажа, пешачење, кампување, градинарство, и сите активности на отворено.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите