.

.

Hurley Мажите е Една & Само Корп Flexfit Perma Крива Бил Бејзбол Капа

Hurley Мажите е Една & Само Корп Flexfit Perma Крива Бил Бејзбол Капа

DEN 480.00

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 63% Полиестер, 34% Памук, 3% Spandex.Увезени.Рака Мие Само.Висок Квалитет : Лесни и дише brimmed капа; изработени од лесни водат ткаенина.Sweatband : Остане удобно во текот на целиот ден сте џогирање, риболов, уметничко лизгање, или уживање во текот на летото СКАРА со пријателите благодарение на изграден во sweatband.Криви Гребенот : Shield твоите очи и останете кул и удобно во текот на вашиот ден во сонцето со Hurley вградена капа; се Чувствува како омилен право надвор од кутијата.Се водат Одговара : Рашири вградена капа се доволно флексибилен за да ги собере удобно на главата, дури и ако тоа е во-помеѓу големини.Лесно Нега : Рака Мие; ве Молиме Упатување со Опис на Производот за Повеќе Детали.На Hurley Мажите Корп е Вградена Капа е направен со Flexfit бенд и везени предната и задната страна на иконата логоа за сит удобност и потпис изглед.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите