.

.

Connectyle Момчиња Девојчиња Секојдневно Rib Поврзана Деца Шапка Тенка Зима Slouchy Beanie Капа

Connectyle Момчиња Девојчиња Секојдневно Rib Поврзана Деца Шапка Тенка Зима Slouchy Beanie Капа

DEN 201.36

Износ
Во продавницата.

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Рака Мие Само. 100% Полиестер ребрести поврзана секојдневно beanie, меки, лесни и еластичен.Тоа може да се носат во пролет, есен и зима.Две големини за вас да се избере : Големина M,одговара на деца 1-4 години, Големина L,одговара младите дете и возрасен.Дизајниран во повеќе бои, направи вашето бебе и што повеќе модерни и стилски, лесно соодветни за секојдневно носење.Погоден за различни прилики,повеќето внатрешна и надворешна активности или само потрага стилски,тоа е исто така добар подарок за бебето и за родителите.Рака мие, преструктуирање и сува станот.Connectyle 100% Полиестер ребрести поврзана секојдневно beanie, меки, лесни и еластичен.Тоа може да се носат во пролет, есен и зима.Две големини за вас да се избере : Големина M,одговара на деца 1-4 години, Големина L,одговара младите дете и возрасен.Дизајниран во повеќе бои, направи вашето бебе и што повеќе модерни и стилски, лесно соодветни за секојдневно носење.Погоден за различни прилики,повеќето внатрешна и надворешна активности или само потрага стилски,тоа е исто така добар подарок за бебето и за родителите.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите