.

.

ERISO Деца Кофа Шапка Игра - Сонце за Заштита на Животни Капа Лето Капа со Брадата Рака

ERISO Деца Кофа Шапка Игра - Сонце за Заштита на Животни Капа Лето Капа со Брадата Рака

DEN 359.76

Износ
Во продавницата.

100% Памук.Drawstring затворање.Рака Мие Само.Памук, Внатрешни sweatband за удобност и со дише слој платно е повеќе кул.Брадата рака држи капа на бебето главата, но не експлодирам во правец на, е најдобар chooice во активности на отворено.УВ заштита со сенка гребенот, бебето ќе остане кул под сонцето, идеален за пешачење, кампување, туризам, градинарство или било отворено активност во текот на летото/пролет.Патување пријателски packable за лесно меморија и лесен, и задржи вашето дете во потрага модерен.Околу обемот : 18" (3-6 M), 18.8" (6-12М), 19.6" (12-24 M), 20.4" (2-4 Years), 21.2" (4-8 Години),може да се провери големината Водич пред да го одржи редот.Eriso Бебето Животно Кофа Шапка направени со памук Лесни & Дише и широк обод за најдобра заштита од сонце покриеност за бебиња, години, а деца!Големина Водич : 3-6 месеци : 17.5-18" Главата обемот 6-12 месеци : 18-18.8" Главата обемот 12-24 месеци : 19-19.6" Главата обемот 2-4 Години : 19.8-20.4" Главата обемот 4-8 Години : 20.6-21.2" Главата обемот На возраст ние предложен е просек за бебето, ве молиме бидете сигурни да одберете според бебе глава на турнеја.Грижа Инструкции : Лесно се Грижи, Рака Мие, Линија сува, не кајгана Пакет се Вклучуваат : 1 * Бебе Сонцето Шапка Eriso Среќа Шопинг : Eriso е посветена на производство на високо-квалитетни производи и да се обезбеди на клиентите со одлична услуга.Ако имате било какви прашања кога добивањето на пратката, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се реши за прв пат.Ако нашите капи имате било какви проблеми со квалитетот, ние ќе ви даде безусловна наплата.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите