.

.

Oakley Премиум Tin Can Возач На Камион Водат-Вградена Капа

Oakley Премиум Tin Can Возач На Камион Водат-Вградена Капа

DEN 839.76

Износ
Во продавницата.

Тексас.Опремени затворање.МАТЕРИЈАЛ : Ова плетени капа е направен од 3% Elastane/40% Полиестер, Ткаени/57% Viscose, Ткаени.ЗАТВОРАЊЕ : Оваа капа има streched опремени затворање за сит се вклопуваат за широк опсег на големини за затворање.ГОЛЕМИНАТА : Мал/Среден 6 7/8" - 7 1/4" или Голем/X-Large 7 1/4" - 7 5/8".СТРУКТУРИРАНИ ОДГОВАРА : Оваа капа има цврста структура на предниот дел на круната.НА OAKLEY КАЛАЈ МОЖЕ да се ВОДАТ-ВГРАДЕНА КАПА : Направен со криви гребенот и влага-wicking sweatband за contoured се вклопуваат и трајни Flex Одговара удобност.Премиум водат ткаенина на затворени врати обезбедува безбедна одговара, додека солидна елипса логото на круната на овој Oakley шапка симболизира долговечност на икона.На Капаци Ексклузивни Tincan Шапка е направен со криви гребенот и влага-wicking sweatband за contoured се вклопуваат и трајни Flex Одговара удобност.Премиум водат ткаенина на затворени врати обезбедува безбедна одговара, додека цврст метал елипса логото на круната на овој Oakley шапка симболизира долговечност на икона.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите