.

.

В. В Деца 2-5 Конска Опашка Неуредна Бухти Ponycaps Бејзбол Стакло Капа Шапка

В. В Деца 2-5 Конска Опашка Неуредна Бухти Ponycaps Бејзбол Стакло Капа Шапка

DEN 335.76

Износ
Во продавницата.

100% Полиестер.Кука и Јамка затворање.Големина на : Возраст од 2 до 5, Една големина w/ Прилагодливи кука&јамка назад (ве молиме мерка на вашето дете главата).Шефот на мерење : 50 cm, 19-5/8", Големина 6-1/4 ~ 53cm, 20-7/8", Големина 6-5/8. Гребенот : 2-5/8" Height : 4".Конска опашка отсечени оддел : 2-1/2" x 1/2" - едноставно гумени бендот на вашата коса и слајд во, да се приспособите и да се стегне.Повод : Секојдневниот стабилна Автентични В. В Дете е колекција прилагодливи капа со конска опашка неуредна пунџа оддел, лесно во лесно надвор.Совршен за на ден во сонцето, стакло врвот на законот за УВ заштита од сонцето.Одлично за активности на отворено, одење на кучето, спортови, училиште, дневни, предучилишните, пред-к, градинка, игралиште, парк, игра датум, лош коса ден, танц рецитал, училиште игра, вежбање, салата, топката игри, фудбалски стадиони, заштита од сонце за сите 4 сезони.Ќе комплимент било облека.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите