.

.

Wuwowu Лето Секојдневен Brimless Памук Прилагодливи Beanie Шапка Snapback Капа За Бејзбол Капа Хип Хоп

Wuwowu Лето Секојдневен Brimless Памук Прилагодливи Beanie Шапка Snapback Капа За Бејзбол Капа Хип Хоп

DEN 152.40

Износ
Во продавницата.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!. 100% Памук.Предвремени затворање. 100% Сосема Нов и Висок квалитет.Тип : Хип Хоп Beanie Шапка.Материјал : Памук.Боја : 11 Colors за вашиот избор.Шапка Обемот : 56-58 cm(Возрасни,Прилагодлив,Слободни Големина).Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Материјал : Памук Шапка Обемот : 56-58 cm(Возрасни,Прилагодлив,Слободни Големина)Тип : Хип Хоп Beanie Шапка 100% Сосема Нов и Висок квалитет.Боја : 11 Colors за вашиот избор Направен од високо-квалитет чиста памучен материјал, тоа е удобно да се носат и има силно чувство за мода.Хип-Хоп стил дизајн, и се одразува на вашиот уникатен шарм.Носат тоа кога ќе излезат,може да се направи што повеќе шармантен.Особено погоден за улица снимање хип-хоп сцена употреба.Ова е еден убав подарок за себе, семејството и пријателите.Пакет се Вклучени : 1 x Хип Хоп Beanie Шапка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите