.

.

Fjallraven Мажите Бајрон Шапка

Fjallraven Мажите Бајрон Шапка

DEN 1179.12

Износ
Во продавницата.

100% Волна.Се повлече На затворање.Многу топла капа.Мека, ребрести поврзана.Пријатна и удобна.Две-слој за плетење.Пати-до работ.Двоен-плетени капа во волна што го прави тоа И топло и издржливи.Двоен-пати на дното и ребрести за удобно се вклопуваат.Арктикот фокс на челото.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите