.

.

Обичај Бејзбол Капа Полу Возач На Камион Везови Памук Мека Мрежа Капа Snapback

Обичај Бејзбол Капа Полу Возач На Камион Везови Памук Мека Мрежа Капа Snapback

DEN 501.36

Износ
Во продавницата.

MESH ЗАДНИОТ ПАНЕЛ : Ова се жените и mens шапка располага со мрежа задниот панел за подобрување на струење и breathability за вашата удобност.ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : се Земе вашата облека да на следното ниво со нашите Richardson памук/најлон мрежа 6 панели низок профил неструктурирани возач на камион бејзбол капа кој овозможува максимална удобност.УНИКАТНИ ДИЗАЈНИ И ЗАБАВА ГРАФИКА : Ние се стави многу на мислата и време во дизајнот или нашите жени и mens капи.Обичај Richardson Унисекс Мека Мрежа возач на камион Капа за Бејзбол Капа за Мажи & Жени се Земе вашата облека да на следното ниво и да се изврши во твоите најдобри со нашиот возач на камион безбол капи.Останете свежи и суви во текот на целиот ден долго додека сеуште заштитена од сонцето!.SNAPBACK ЗАТВОРАЊЕ : Нашата Richardson возач на камион капи за мажите и жените функција за брзо затворање на задниот им се овозможи да се лесно да се прилагоди на големината за совршено се вклопуваат.Дизајнот е текст гласи : .ПРЕД-КРИВИ СМЕТКА : Нашето адвокатско капи и женска капи функција добро направен пред-криви сметка за да се заштитите од сонцето и да се спречи заслепуваат.Овие мажи капи и безбол капи за жените се погодни за вежбање како што се трчање или работат надвор, активности на отворено како на пример, риболов и туризам, секојдневен излети да одат на плажа, да работат, да клуб, кон центар или со секојдневна облека.Одговара и на мажите и на жените!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите