.

.

Тоа Ебам Божиќ Шапка За Нова Година Празник Партија Cosplay

Тоа Ебам Божиќ Шапка За Нова Година Празник Партија Cosplay

DEN 357.36

Износ
Во продавницата.

, тешко е да се избегне или ќе имаат мал боја разлики, положба и големина грешки, кои се нормален феномен, ви благодариме за вашето разбирање.Божиќ капи донесе една убава празнична атмосфера за Божиќ, погодна за одмор партии, тематски активности, трговски центри, училишта, семејни дружења, играње на улоги, итн.Ние ќе се потрудиме да ви помогне да ги реши во рок од 24 часа.Купи вистинската големина.На капа е опремен со бела кадифен топки и бела меки рабови.Овој Божиќ шапка е направен од високо-квалитет на полиестер ткаенини, мека на допир, светлина, и удобен за носење.Ако сте го купиле нашите производи и имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Повлекување На затворање.За Божиќ, ноќта на Вештерките, забави, родендени, и Нови Години, одличен подарок за пријатели избор.Убава и елегантна капи, совршен подарок за пријателите, колегите, семејството или себе си во Божиќ ноќ на Вештерките, забави, родендени, и Нови Години.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите