.

.

ZJJZJJ 5PCS Декорација на ноќта на Вештерките Вештерка Шапка LED Светла за Деца Партија Оркестарот Материјали Отворено Дрво Виси Украс (Боја : 1, Големина : Една Големина)

ZJJZJJ 5PCS Декорација на ноќта на Вештерките Вештерка Шапка LED Светла за Деца Партија Оркестарот Материјали

DEN 1008.00

Износ
Во продавницата.

3、Копчето Батеријата : Секој вештерка шапка е опремен со копчето батеријата.5 V (водоотпорен батеријата кутија)Батерија : 3 копчето batteries Wire големина : околу 1,5 m/59.Кога ноќта доаѓа, може да висат вашиот капа на дрвото, тремот или прозорец.Сјајна капи може да ги красат еден агол на секоја соба, како што се компјутери, камини, врати, рамки, скалило шини, дрвја, создавајќи силна ноќта на Вештерките атмосферата, што ќе ви овозможи да уживате во празничниот забава.Сите тие се направени од високо квалитетни материјали.Создавање на пријатна атмосфера во текот на ноќта.Лесен за употреба и може да се закачи во секој агол, многу погодна за внатрешна спалната соба, прозорец, дневна соба или отворено градина, двор декорација. 5、Убава Отворено Осветлување : совршена комбинација на вештерка шапка и убава осветлување во голема мера може да го осветлите вашата ноќта на Вештерките, Божиќ и други празник украси.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина. 4、ноќта на Вештерките Украси : Прекрасни украси за ноќта на Вештерките партии.Анти-кинење, издржливи и убави.Како декорација, тоа е лесно да се привлечат луѓето внимание.Па ќе може веднаш да се вклучи switch за да ги красат вашата куќа со овие светилка капи.Висат овие сјајна капи на градини, тераси, тревници, тремови, врати, огради, дворови, итн., и нека овие светла светне во текот на ноќта, додавајќи топла и празнична атмосфера.

Параметрите на производот

Name:
Glowing Ghost Hat Lights
Material:
polyester+PVC
Size:
single pendant about 45cm*20cm/17.72*7.87in
Color:
multiple colors
Light mode:
always bright type (automatic flashing)
Power supply:
waterproof battery box (3 AA batteries)
Power:
4.5V (waterproof battery box)
Battery:
3 button batteries
Wire size:
about 1.5m/59.06in
Wizard hat pendant:
5pcs
Packing List:
5*Glowing Witch Hat :
Notes:
Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :
Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size. :

Им се допаѓа и на купувачите