.

.

L'Oreal Париз Сигурен Про Последните 2 Чекор Кармин, Смирувачки Мерло

L'Oreal Париз Сигурен Про Последните 2 Чекор Кармин, Смирувачки Мерло

DEN 148.32

Износ
Во продавницата.

Бренд Приказна Од L'Oreal Париз.За најдобри резултати, оставете ја да се исуши за 2 минути.Трансфер Отпорни Кармин : Ова е долготраен, пренос отпорни боја сте биле во потрага за; висок интензитет на боја глајд модели со навлажнувачки чувствуваат дека трае и до 24 часа.Резултат : bold навлажнувачки усна боја и нема потреба повторно да аплицираат.Сите Работи Убавина : Чувајте ги вашите убавина скривам порибено со најдобар; имаме голем број на производи за да им помогне да се постигне секоја изгледа - дали треба да око шминка за убиец мачка очи или лице шминка за беспрекорен тен. Се применуваат боја печат balm за заклучување во боја и оставете ги усните чувство moisturized. 5 Чекор Longwear : Едноставно се применуваат Висок Интензитет на Боја за вистинската боја се исплати што е отпорен на трансфер, исчезнува и крварење, се применуваат Про Печат Balm да се заклучи во боја и оставете ги усните чувство moisturized.Совршена Нијанса : Ние нудиме кармин во секој формат : течности, куршуми и melty balms за максимално влијание; Со смели нијанси од црвена до едвај има актовите, најдете совршениот сенка и формат за вас.L'Oreal Иновации : Како најголема убавина бренд во светот, ние имаме сигурен заложба за комбинирање на најновите во технологија со највисок во квалитетот на крајната во луксузен убавина.Висок интензитет на усна боја глајд модели со навлажнувачки чувствуваат дека трае и до 24 часа. • Кармин со висок интензитет на боја • про изгледот на longwear • Останува стави до 24 HR • Трансфер отпорни Останува стави до 24 часа.Ова е долготраен, transfer (пренеси)-доказ кармин сте биле во потрага за—не исчезнува, нема крварење.Опис На Производот Воведување L'Oral Про Последните 2 Чекор Кармин.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите