.

.

Вечен Долготрајни, Навлажнувачки Кармин со Витамин E – Професионални Луксузна Колекција со Висок Квалитет на Пигменти – Крем, Полу Мат Финиш, Longwear, Модерни Бои и Ни

Вечен Долготрајни, Навлажнувачки Кармин со Витамин E – Професионални Луксузна Колекција со Висок Квалитет на

DEN 191.76

Износ
Во продавницата.

МАКСИМАЛНА БОЈА ВО ЕДНА АПЛИКАЦИЈА : се Постигне максимална боја влијание со нашите долготраен кармин.Тоа ќе го оставам мека, пријатна сензација во вашите усни додека нивната примена.НАВЛАЖНУВАЧКИ И НЕГУВАЊЕ – СО ВИТАМИН Е : Вечен Козметика ви носи навлажнувачки кармин; збогатен со витамин Е да им даде на вашите усни потребни за храна.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите