.

.

L'oreal Сигурен Никогаш не Успеваат Lipcolour, Трн

L'oreal Сигурен Никогаш не Успеваат Lipcolour, Трн

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Патентирана усна-грчевито држејќи се за полимери со супериорен во однос на еластичноста.Патентирана sphingolipide комплекс.витамин е влогови усните и трае долго.Изработени во Париз.Најпосле, првиот лонг-носи lipcolour дека нема да ги разочараме.На сигурен никогаш не успеваат lipcolour патентирана формула нуди чувствувате еластичност за 16 часа убава, удобен боја која нема да шушка се исклучи или да го носат надвор средината на усните.Патентирана усна-грчевито држејќи се за полимери со супериорен во однос на еластичноста форма флексибилен боја, мрежа која се движи со усните за супериорна удобност и носат дека нема да се шушка, торта, или пукнатина.Патентирана sphingolipide комплекс, морски колаген и витамин е влогови усните и трае долго.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите